Novinky

 • Na objednávku cukroví ze Saint Tropez ještě není pozdě.⏰ Navštivte naši virtuální vitrínu na www.cukrarnatropez.sebou.cz nebo nám zavolejte na 603 333 338. Vaše Vánoce uděláme ještě krásnější!🎄
  Připomínáme, že na začátku roku 2021 proběhne slosování o mimořádně slaďoučkou cenu: doživotní přípravu dortu k narozeninám šťastného výherce.🥳 Do slosování jsou automaticky zapojení všichni, kteří v cukrárně Saint Tropez zakoupili v průběhu roku 2020 narozeninový dort, Bûche de Noël nebo objednali vánoční cukroví. Přejeme hodně štěstí!

   

 • Dům u Zlatého Pštrosa na Malé Straně splnil náš sen o denním světle v cukrárně. Do atmosféry prostor bývalé kavárny a pekárny jsme se okamžitě zamilovali, přetvořili je k obrazu svému a věříme, že si tu rádi budete pochutnávat na vašich oblíbených makronkách či dortících i vy. Teď po dlouhých týdnech vám konečně naše dveře znovu otevíráme ve všední den od 8 do 19 hodin a o víkendu 9-19. Takže pokud jste u nás v Karmelitské 20 ještě nebyli, bude nám potěšením, když vyrazíte na procházku a něco na zub právě do Cukrárny Saint Tropez. Těšíme se na setkání s vámi!

   

 • Procházka po Kampě nebo třeba na Petřín, výborné jídlo a ještě lepší společnost.. to zní po týdnech strávených doma lákavě, že? Zpříjemněte si tyto vzácné chvilky a překvapte vaši drahou polovičku piknikem pod širým nebem. Přichystali jsme si pro vás speciální piknikboxy a randeboxy, které můžete vzít kamkoli s sebou. V piknikboxu najdete bohatou hostinu pro dva: quiche, bešamelovou rolku, lemon tart, croissant, l’amandier, 2 makronky, malé prossecco, džus a vodu, to vše za 690 Kč. Randebox vám osladí schůzku 2 dortíky dle výběru, 2 makronkami a malým proseccem s vodou, jeho cena je 490 Kč. K oběma boxům vám rádi přibalíme také pohárky na prossecco nebo mimosu. Objednat si je můžete přímo u nás v cukrárně nebo na 603 333 338.
 • Narozeniny nebo oslavy v úzkém rodinném kruhu nekončí! Přijímáme objednávky na dorty pro děti a vaše blízké ve zprávách na FB nebo emailu info@cukrarnatropez.cz

  Kontakt

  Passion Chocolat, s.r.o.
  Cukrárna Saint Tropez
  Karmelitská 376/20
  118  00, Praha 1 – Malá Strana

  Telefon do cukrárny/objednávky
  +420 603 333 338

  Odpovědná osoba
  Ing. Michaela Nosálová
  Jednatel společnosti
  Mobil: +420 602 461 788

  Marketing a PR
  Lukáš Otys
  Mobil: +420 737 922 442

  Otevírací doba
  Po – Pá         8 –19 hodin
  So – Ne         9 – 19 hodin